«Zincir. Ланки пам’яті» Перші враження

День відкриття виставки «Zincir. Ланки пам’яті» виявився по справжньому широким заходом, присутні насолоджувалися святом культури та мистецтва. Гостей зустрічали танцями і співами, відкриття виставки символічно поєднало кримськотатарську та українську творчість. Серед відвідувачів було чимало відомих гостей.

На виставці представлені роботи кримськотатарських майстрів, а також світлини кримськотатарського фотохудожника, який виступає під псевдонімом BAYKUŞ. «Zincir. Ланки пам’яті» об’єднує декоративно-прикладне мистецтво і сучасну фотографію. Представлена на огляд серія світлин переносить гостей у часи повернення кримськотатарського народу на батьківщину, життя українського Криму та цьогорічні події — «Кримську весну». У експозиції також виставлено близько ста витворів кримськотатарського декоративно-прикладного мистецтва: керамічні панно й настінні тарілки, килими, батик-панно, гончарний посуд, розпис по склі, різьба по дереву, кавові столики, ювелірні вироби, срібна філігрань, вишивка шовком, золоте шиття, пластика малих форм, фігурки людей в народних костюмах та традиційні іграшки.

Відвідати виставку «Zincir. Ланки пам’яті» можна до 29 листопада 2014 року за адресою: Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В, ст. м. Контрактова площа (вихід з метро у бік Верхнього і нижнього Валів). Вхід вільний.

Організатори заходу:  Центр Української Культури та Мистецтва; Центр культури та ремесел «Тамга»; Центр фольклору та етнографії, кафедра фольклористики Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.